K zařízení bytu patří kuchyň vybavená novou kuchyňskou linkou, dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, zděná koupelna s novými obklady, vanou, umyvadlem, toaletní skříňkou se zrcadlem a WC. Apartmány jsou navíc vybaveny varnou konvicí a TV s rozšířenou kabelovou televizní sítí (cca. 50 programů). Na bytech, které nejsou vybaveny TV, je možné si na recepci půjčit TV za 30.- Kč/den a využívat rozšířené kabelové televize. Jednotlivé pokoje jsou uzamykatelné. V každém bytě je možnost zapojení internetu (zapůjčení modemu na recepci a 50.- Kč/den). Platba za ubytování se hradí předem v hotovosti.

Ubytovaná osoba je povinna nahlásit každé přerušení či ukončení ubytování na recepci a odevzdat klíč od bytu. Při opuštění hotelového domu se odevzdává klíč na recepci. V případě nenahlášení přerušení bude ubytovanému účtována celková doba pobytu. Při ukončení ubytování je povinen vystěhovat byt , odhlásit se do 10:00 hodin a odevzdat klíč. Pokud tak neučiní počítá se další den ubytování. V případě ztráty klíče zaplatí ubytovaná osoba ubytovateli smluvní pokutu ve výši 500.- Kč.

Poplatek za psa, kočku činí 50% ceny 1 osoby, dle výše uvedeného "Lůžko a den". Vodítko a náhubek je povinen dle městské vyhlášky.