STING Apartmány Třinec, Třinec
29 . 01 . 2022
30 . 01 . 2022
obraz

O nás Dostupné ubytování v Třinci

  1. Domů
  2. O nás

Apartmány a byty pro firmy i sportovce

Apartmánový hotel Sting najdete uprostřed klidné čtvrti, poblíž centra Třince. Pěšky anebo městským autobusem se pohodlně dostanete k nádraží, obchodům, restauracím i sportovním zařízením. Parkování je možné na ulici u hotelu.

Kvalitní ubytování za výbornou cenu u nás najdou především pracovníci montážních, stavebních i obchodních firem, sportovní oddíly, školní zájezdy a turisté, kteří přijíždějí objevovat krásy Beskyd. Většinou se do nich zamilují a vracejí se k nám. Jak to bude s vámi...?

Jednoduše NEJ ubytování v Třinci

Nabízíme plně vybavené třípokojové byty s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Byty se skvěle hodí k dlohodobému pronájmu - pro takové příležitosti se s vámi rádi dohodneme na výhodnějších podmínkách. Prohlédněte si naše nabídky a balíčky.

Při dlouhodobém ubytování se můžete spolehnout na pravidelnou výměnu ložního prádla a ručníků (1x týdně). Za poplatek zajistíme praní osobního prádla přímo v hotelu. 

V nabídce na ubytování v Třinci máme také několik luxusně zařízených designových apartmánů pro dvě až tři osoby, s vlastní koupelnou a vybavenou kuchyňkou. Další informace získáte u kolegů na recepci.

Hledat na mapě
cms.ezine

Chcete se dozvědět mezi prvními o výhodných nabídkách na ubytování v našich apartmánech? Nechte si zasílat STING newsletter.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

ROZUMÍM